پاور پوینت (اسلاید) معرفي کتاب دانشنامه جهان اسلام

پاور پوینت (اسلاید) معرفي کتاب دانشنامه جهان اسلام با سلام
فایل معرفي کتاب دانشنامه جهان اسلام یک پاورپوینت بسیار عالی در 7 اسلاید می باشد این PowerPoint بر اساس استاندارد های اصلی طراحی پاورپوینت آماده و تنظیم شده است؛ این فایل دارای طراحی بسیار عالی و چشم نواز می باشد.
شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.
لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.


محتواب برخی از اسلاید ها :
توجه داشته باشید هرگونه بهم ریختگی در متن زیر در اثر کپی کردن از پاورپوینت می باشد و در فایل پاورپوینت اصلی هیچ اشکال و به هم ریختگی وجود ندارد
با توجه به اینکه چند دایره المعارف در گذشته و حال، مقالات خود را از حرف ”آ“ و ”الف“ آغاز کرده اند، بنیاد دایره المعارف اسلامی برای اجتناب از دوباره کاری، کار دانشنامه ی جهان اسلام را از حرف ”ب“ آغاز کرده است و مقالات حرف ”آ“ و ”ب“ را به بعد واگذار کرده است.
نکاتی در مورد این کتاب:
تاریخها در این دانشنامه ،هم …
 


عمومی و آزاد


پاور,پوینت,(اسلاید),معرفی,کتاب,دانشنامه,جهان,اسلام

دانلود مستقیم فایل

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی به صورت کامل می باشند ، پس از پرداخت هزینه محصول می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با مدیریت سایت با ما در ارتباط باشید ./themes/default/images/download.gif مشاهده اطلاعات کامل این محصول
ADS Here !!!