تحقیق درباره اجرای اسکلت فلزی

فهرست مطالب

مقدمه

بتن مگر

میلگرد گذاری کف پی

صفحه زیر ستون

دلایل استفاده از صفحه زیر ستون

نحوه کارگذاشتن بولت و صفحه زیر ستون

در نحوه اتصال ستون به صفحه زیر ستون نکاتی باید رعایت شود

نحوه ساخت ستون و تیر در کارگاه

روش ساخت و نوع ستون استفاده شده

ساخت پل اصلی و فرعی

تیرهای لانه زنبوری

هدف از ساخت تیرهای لانه زنبوری

محاسن و معایب تیر لانه زنبوری

طریقه اتصال پل به ستون

اتصال با نبشی نشیمن

اتصالات در ساختمانهای فلزی

الف ) اتصال در تکیه گاه ساده (مفصلی)

ب) اتصال در تکیه گاه نیم گیر دار

ج ) اتصالات در تکیه گاه گیر دار (صلب)

بادبند


مقدمه :

قبل از پیاده کردن نقشه روی زمین اگر زمین ناهموار بود یا دارای گیاهان و درختان باشد باید نقاط مرتفع ناترازی که مورد نظر است برداشته شود و محوطه از کلیه گیاهان و ریشه ها پاک شود.

برای پیاده کردن نقشه فونداسیون اسکلت فلزی ابتدا شمال جغرافیای ینقشه را با جهت شمال جغرافیایی محلی که قرار است پروژه در آن اجرا شود منطبق می کنیم به این کار توجیه نقشه می گویند. پس از این کار یکی از محورها را محور طولی یا عرض که موقعیت آن روی نقشه مشخص است .بر روی زمین ، حداقل با دو میخ در ابتدا و انتها پیاده می کنیم با این امتداد «محمر مبنا» گفته می شود؛ حال سایر محورهای طولی و عرضی را از روی محور مبنا مشخص می کنیم.

مکات فنی و اجرای یمربوط به گودبرداری (خاکبرداری) ، داشتن اطلاعات اولیه از زمین و نوع خاک از قبیل مقاومت فشاری نوع خاک بویژه از نظر ریزش بودن وضعیت آب زیرزمینی عمق یخبندان و سایر ویژگیهای فیزیکی خاک که با آزمایش از خاک آن محل مخص می شود ، بسیار ضروری است.

در گودبرداری پی هنگام اجرای زیرزمین ممکن است جداره ریزش کند یا اینکه زیر پی مجاور


نوشته تحقیق درباره اجرای اسکلت فلزی اولین بار در میهن فایل - سیستم همکاری در فروش پدیدار شد.

دانلود مستقیم فایل

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای دانلود مقالات بیشتر به سایت اصلی ما مراجعه کنید کلیه مقاله ها به صورت اشتراکی و تایید شده در سایت قرار گرفته و همگی به صورت کامل می باشند ، پس از پرداخت هزینه محصول می توانید به مقاله دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با مدیریت سایت با ما در ارتباط باشید ./themes/default/images/download.gif مشاهده اطلاعات کامل این محصول
ADS Here !!!